Hakkımızda

Tarihçemiz

Ranas Otomotiv Yazılım ve Tic. Ltd. Şti. olarak 2013 yılında kurulmuş bilgi teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren, kurumlara değer yaratmak için özellikle otomotiv sektörde yerini almış bir bilişim şirketiyiz. Yüksek teknolojik kalite ve zamanında çözüm prensibiyle hareket ederek, müşterilerimizin verim ve rekabet gücünü arttırmak başlıca amacımız.

Bu amaç doğrultusunda, proje ve kalite yönetimi konusunda en doğru sistem ve bileşenlerle çalışmaktayız.

Kuruluşumuzdan bu yana, otomotiv ve bilişim sektöründe yaşanan hızlı değişim ve gelişmeleri bir bütün olarak görüp, büyük bir ihtiyaç haline gelen tramer ve kilometre sorgulama sistemimiz otosorgu.net’i hayata geçirerek, özellikle oto ekspertiz ve ikinci el otomobil ticareti ile ilgilenen ticari işletmelerde stratejik iş ortağı olmayı başardık ve ihtiyaçlara çözümler sunarken, iş ortaklarımızın bilgi teknolojileri yatırım ve işletme maliyetlerinin azaltılmasında ve maksimum verimin sağlanmasında büyük bir rol oynadık.

Değerlerimiz

Başarılarımızın sürekliliğinde bize yol gösteren, Ranas Otomotiv Yazılım ve Tic. Ltd. Şti. tüm çalışanları ile bir aile olarak en iyi tanımlayan ve temsil eden değerlerimiz; güvenilirlik, ekip çalışması, yenilikçilik, değer katma, sorumluluk, verimlilik.

Kurumsal

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetlerde, çözüm ortaklarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve sektöründe lider bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Sürekli gelişen ve fark yaratan ürünlerimiz ile müşterilerimizin verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan hizmetler sunmaktır.

Hedefimiz

Bilişim sektöründe en kaliteli hizmeti sunmak ve dünya çapında faaliyet gösteren yüksek nitelikli bir firma olmaktır.